Equips i gestió

Junta tècnica

Cap de colla: Francesc Xavier Ramon

Segon cap de colla: Pau Cabanes

Cap de troncs: Andreu Gassó

Cap de canalla: Ian Gallart

Cap de l’escola de castells: Salvador Ramon

Responsble APP: Laia Guasch

Responsable equip de benvinguda: Enric López

 

Equip de canalla: Sara Álvarez, Jordi Pallarès, Isabel Iranzo, Núria Puig, Alba Sans, Sílvia Icart, Laura Briansó, Albert Escoté, Aleix Ferré, Pere Gómez, Iban Armengol, Miguel Arroyo, Montserrat Bernat, Osvaldo Pérez, Carme Guerra, Bàrbara Susagne, Xavi Domínguez, Josep Ramos, Alícia Dasca

Equip de pinyes i folres: Jordi Climent, Laia Cañamero, Mireia Briansó, Laia Guasch, Josep Ramon Marquès, Jaume Ferré, Fernando García, Pol Compte, Joan Mª Camapanera, Pol Fortuny, Sergi Batet, Jordi Andreu, Eduard Jiménez

Equip de l’escola de castells: Joan Barquet, Diego Cañamero

Equip Sanitari: Maite Sánchez, Marta Barrabeig, Roxana Olsina,  Yolanda González,

Equip de Preparació Física: Quim Royes, Pere Pi, Èrik Lozano

Equip de benvinguda: Laia Guasch, Pau Martín, Anna Arques, Pol Fortuny, Eduard Jiménez, Joan Cañellas

 

Junta administrativa

President: Roger Estil·les

Vicepresident primer: Francesc Martinell

Vicepresident segon: David Guasch

Tresoreria: Jaume Escoté

Relacions públiques: Montserrat Solé

Secretari: Jordi Sans

Cap d’àrea Social: Anna Palomares

Cap de comunicació: Maria Barberà

Cap Comissió Equitat: Núria Llagostera

 

Equip administratiu: Jordi Gomà, Carles Solé

Equip de comunicació: Jordi Pont, Josep Ramon Marquès, Jordi Ferré, Maria Barberà, Raquel Sans, Aura Domènech, Dúnia Queralt, Sergi Albertí, Núria Grau, Marta Arjona, Roser Giner, Vanessa Salla

Equip de la revista “Foc Nou”: Josep Ramon Marquès, Salvador Magre, Montse Solé, Roser Llagostera i Ferran Porcel

Equip Àrea Social: Jaume Ferré, Èrik Lozano,  Laia Guasch,  Marta Barrabeig i Marta Cañamero

Arxiu: Jaume Ferré

Equip Historiadors: Josep Maria Rodon, Francesc Montserrat, Joan Climent, Jaume Ferré

Representant a la Coordinadora: Rosa Rovira

Equip coordinadora: Josep Maria Cortès

Escola de Grallers: Mel Naveros, Gisela Casaso, Estela Cruz