Equips i gestió

Junta tècnica

Cap de colla: Francesc Xavier Ramon

Segon cap de colla: Jaume Galofré

Cap de troncs: Andreu Gassó

Caps de canalla: Lluc Serrano, Edu Cristino i Sara Alvarez

Equip de canalla: Marta Ferré, Isabel Iranzo, Núria Puig, Alba Sans, Albert Escoté, Aleix Ferré, Dani Artigal, Jaume Cardó, Pere Gómez, Júlia Madurell, Laia Álvarez, Paula Secall, Mar Mateus, Davinia Hriscu, Èlia Madurell, Juan Rodríguez, Diego Ais, Jesús Romero, Aimeé Da Silva i Marta Romero

Caps de pinyes i folres: Gerard Gàllego i Pau Cabanes

Equip de pinyes i folres: Laia Cañamero, Oscar Mateu, Pau Martín, Jaume Martí, Josep Ramon Marquès, Pau Artigal, Josep Rodon i Eduard Toda

Cap de l’escola de castells: Pol Compte

Equip de l’escola de castells: Alexandre Gonzalez, David Miranda, Dani Artigal, Jaume Ferré, Jaume Cardó, Miquel Àngel Diaz, Xavi Marimon i Albert Escoté.

 

Junta administrativa

President: Cels Galofré

Vicepresidenta primera: Raquel Sans

Vicepresident segon: Rafel Sans

Administració, logística i tresoreria: Jaume Escoté

Relacions públiques: David Guasch

Secretària: Sílvia Vidal

Equip administratiu: Toni Cortes, Mercè Ventura, Ian Gallart

Cap de comunicació: Jordi Pont

Equip de comunicació: Pau Cabanes, Josep Ramon Marquès, Jordi Ferré, Maria Barberà, Raquel Sans, Idoia Foraster.

Equip de la revista “Foc Nou”: Josep Ramon Marquès, Salvador Magre, Montse Solé, Roser Llagostera i Ferran Porcel

Historiador/ Arxiu: Rosa Barrufet

Equip Historiadors: Josep Maria Rodon, Francesc Montserrat, Joan Climent, Aïda Sànchez, Jaume Ferré, Ian Gallard

Representant a la Coordinadora: Rosa Rovira

Equip coordinadora: Josep Maria Cortès

Coordinadors Àrea Social: Éric Lozano, Laura Briansó i Jaume Ferré

Equip Àrea Social: Mireia Briansó, Laura Briansó, Jaume Ferré, Èrik Lozano, Eric Solé, Laia Guasch, Toni Cortés, Marta Barrabeig i Laia Cañamero

Equip de benvinguda: Laura Briansó, Mireia Briansó (coordinadores), Laia Guasch, Dani Artigal, Pere Gómez, Marta Cañamero, Jaume Cardó, Sergi Batet, Manu Gil, Júlia Madurell i Lavinia Hrischu.

Comissió d’actes: Pep Gironès, Judit Gironès, Mercè Ventura, Carles Galofré, Alícia Dasca, Carles Lamas, Toni Cortés, Laia Guasch, Cristina Vallvé i Alexandre González

Equip Sanitari: Maite Sánchez, Marta Barrabeig, Roxana Olsina, Erik Lozano, Yolanda González, Aïda Sánchez, F.X. Mañé, Mireia Briansó

Equip de Preparació Física: Quim Royes

Escola de Grallers: Estela Cruz